Van 620, mugavustega matkaauto

Ahorn Camp Van 620 on ideaalne auto reisijatele, kes soovivad mugavat matkaautot. Nii nagu on Van 550 kui ka Van City täielikult sisustatud, ei pea ka Van 620 puhul vähesemaga leppima. Van 620 eripära on kaks tagaosas paiknevat magamiskohta. mida saab liita üheks suureks magamiskohaks. Kaks üheinimesevoodit saab sõidu ajaks vöö abil küljele kokku voltida, tekitades nii ka rohkem hoiuruumi auto tagaosas. 

Ahorn Camp Van mudelid on loodud just neile, kes soovivad matkaautot, mis oleks funktsionaalne ja mahutaks palju, aga samas oleks mugav nagu igapäevaauto. Camp Van sobib eriti hästi spontaansetele puhkajatele. Ühendatud on mugavus ja lihtsus parkimiskoha leidmisel.

Täiendavat hoiuruumi leiab ka köögiosast ja vannitoast. Vannitoas peidab end Thetford C 223 kassett-tualett, dušš ja kraanikauss.

Kööginurgas on kahe põletiga pliit, roostevabast terasest valamu ja 70-liitrine krompressor- külmik. Nii köögimööbli kui ka söögilaua juurde on paigutatud lahtiklapitav lisariiul. Söögilaua eemaldamine võimaldab tekitada kolmanda magamiskoha.

Nii puhtavee kui ka reovee paak mahutab 100 liitrit. Van 620 on varustatud ka Truma C4 diisel- või gaasiküttega. Gaasimahutis on ruumi 11kg suurusele propaanigaasianumale. Interjööri on paigaldatud kaks USB-liidest, üks 12 V ja kaks 220 V pistikupesa, mis tagavad piisavad toiteühendused – ka neljarattaliseks kodukontoriks.

Renault Masteril põhinev Van 620 pakub ülimat sõidumugavust, kaasaegset Euro 6d-temp mootorit, millel on SCR-katalüsaator, ja Bi-Turbo tehnoloogiat, mis tagavad turvalisuse ja töökindluse.

Kütusepaak mahutab 105 liitrit kütust ja AdBlue paak 20 liitrit.

Van 620 on atraktiivse disainiga ja kaasaegse LED-valgustusega nii seest kui väljas. Välisukse külge kinnitatud LED-riba loob meeleolu ka õues.

Istekohti

4

Kõrgus

2,60m

Magamiskohti

3

Maksimaalne lubatud kaal

3.500kg

Pikkus

6,20m

Voodimõõtmed

0,80 m x 1,93 m / 0,80 m x 1,87 m

Laius

2,07m

Söögiala

1,21 m x 1,88 m

Sisevaade

MIKS VALIDA AHORN?

EELISED

Lihtsasti kasutatav digitaalne puutetundlik juhtpaneel

Elektriline aste

Praktiline kärbsevõrguga uks

Kaasaegne ja täielikult sisustatud köök

Suur magamiskoht auto tagaosas

Mugavad Renault sportistmed